Shikoni cpo ndodh.Italianet zbrazin supermarketet.Frika nga koronavirusi.

Italia eshte ne gjendje emergjence dhe te gjithe jane te shqetesuar pasi nurmi i te prekurve me virus eshte ne rritje.Megjithese zonat jane izoluar numurohen mbi 250 te infektuar.

Por pamje te cuditshme vijn nga supermarketet ku jane boshatisur te gjithe raftet e ushqimeve si kurr me pare.

Te gjithe kane shkuar neper supermarkete per te marre ushqime qe te furnizohen per disa dite.

Mbase kjo do ti mbaj ne shtepi italianet.

Mesazhi i plotë:

Pershendetje joq! Sot ne Firenze. Kto pamje jan filmuar nga nje supermerkat ne Firenze nje nga me te medhenjt. Sot eshte ber ne nje supermarket ne Firenze ska asnje caso Por njerzit kan hy ne panik cdo supermerkat eshte ne ket gjendje.”
Ashtu siç i kemi raportuar gjatë këtyre ditëve të fundit, supermarketet në Itali po boshatisen.