Shikoni se si lekundet studio e Blendi Fevziut nga Termeti.Video

Diten e djeshme ne emisionin Opion eshte lekundur studio ku te ftuarit ishin duke folur per ngjarjet qe kishin ndodhur dhe papritur studio u lekund.

Por Fevziu dhe Lala e ka marrë me sportivitet lëkundjen, duke u shprehur se ishte e vetmja gjë që mungonte.

PJESË NGA BISEDA NË STUDIO:

Blendi Fevziu: Tërmet! Pak tërmet!

Klodiana Lala: Të bjeri dhe tërmeti

Blendi Fevziu: Nuk prish punë.

Lëkundje të tokës janë ndjerë këtë mbrëmje në Shqipëri.

Mësohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.2 të shkalles Rihter.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në detin Adriatik.Por nuk ka asgje per tu shqetesuar lekundje te tilla jane normale tani ne stinen e veres.

Per me shume shikoni videon