Shkon te lahet ne det. Humb jeten gruaja ne plazhin e Qeparos diten e sotme

0
2689

Nuk ndalet vdekjet nga arresti kardik kete vit ne plazhet Shqiptare.

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne plazhin e Qeparos ku mesohet se nje 69 vjecare ka humbur jeten si pasoje e atakut kardiak.

Ngjarja ka ndodhur diten e sotme ne oren 13:00 pasi 69 vjecarja eshet futur ne det eshte ndjer keq dhe me pas ka humbur jeten.

Besohet se 69 vjecarja ka pesuar atak kardiak transmeton shiko.news