Si do të bëhet milioner Luizi. Ja cfarë pritet ti ndodh Luizit pasi të dal nga shtëpia e BBV

Luizi as qe e kishte imagjinuar qe futja e tij ne BBV do ti ndryshonte jeten. Flitet qe ai pasi te dal nga BBV do te jete nje milioner dhe karriera e tij do te sillet serishte ne majat me te larta.

Ai nuk e di se cfare do ti ndodh pasi te dal nga shtepia e BBV.Kenga e tij qe beri ne BBV po shkon 8 milion klikime. Instagrami i tij do te shkoj 600 mij shikime dhe adresa ne Tik Tok po hecen me ritme te shpejta.

Kjo tregon qe ai te jete nje milioner i ri. Plus qe kontratat e majme do ti ndryshojne jeten.

Besojme se Luizi do te jete ikona e re e marketingut shqiptar.