Si ia del të qëndrosh 40 orë me gruan e të mos çmendesh? Ja pergjigja epike e Presidenti Meta

Presidenti Shqiptar tashme eshte duke shijuar karantinen ne shtepin e tij me bashkeshorten e tij.

Ai eshte pyetur si ja ben 40 orë me gruan, fëmijët. Nga dhoma në kuzhinë, si ia del që mos çmendesh?

Por Meta u përgjigj duke thënë se: “Bëj shëtitje në pallat”. Përveç kësaj, Meta tha se nuk është i frikësuar nga koronavirusi.

“Edhe nëse më zë nuk duhet të kem frikë, duke ju referuar babait të Boris Johnson sepse edhe unë në fshat kam lindur”, u shpreh Meta.

Ndërkohë, në një intervistë para disa javësh, Monika Kryemadhi ka treguar se pasditen e kalojnë duke pirë.Që prej shpërthimit të pandemisë së koronavirusit, presidenti Ilir Meta po qëndron i izoluar në shtëpi me bashkëshorten dhe fëmijët.

Ndërkohë, në një intervistë para disa javësh, Monika Kryemadhi ka treguar se pasditen e kalojnë duke pirë raki të shoqëruar me ullinj.

“Pimë nga një teke raki me hudhra të njoma dhe pak ullinj pasdite, përdorim pak djath kaçkavall. Para se ta përdorim djathin e fus në ujë të nxehtë”, tha ajo.

D