‘Sulltanesha Hyrrem’ pozon në rrezet e diellit dhe duket super atraktive. Foto

0
197

Meryem Uzerli është aktorja që për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e Sulltaneshes Hyrrem tek seriali Sulejmani i Madhërishëm.

Që atëherë ajo fitoi famë të madhe në gjithë botën.

Meryem është nënë e dy vajzave por kjo nuk duket fare në trupin e saj perfekt.

Së fundmi pozoi në rrezet e diellit duke mahnitur me format e trupit./InfoKosova/