Tamam një çift pëllumbash, Soni Malaj publikon foto të reja me partnerin (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj, ka disa vite qe po shijon historinë e dashurisë me biznesmenin shqiptar Klevi.

Mund te themi se kohë më parë, ajo e ruante shume privatësinë e saj gati në maksimum, ndërsa tani ata cifti duket se janë më të lumtur se kurrë duke dalë vazhdimishti bashkë nëpër evente të ndryshme.

Kështu edhe sot Soni ka zgjedhur të dalë në shqërinë e Klevit gjatë pjesëmarrjes në ceremoninë e mbajtur në Pallatin e Brigadave për 100 vjetorin e Tiranës si kryeqytet.

Këngëtarja e njohur per publikun, ishte e veshur me një kostum portokalli të lehtë, ndërsa partneri kishte një kostum me pantallona të zeza e xhaketë gri.
Ja foto

Madje eshte thene qe se para disa kohësh, se Klevi dhe Soni u fejuan, por kjo gjë asnjëherë nuk u konfirmua nga ajo.