U ndanë, por asgjë s’thanë. Nuk do e besoni lajmin e ri që ka dalë për Norën e Robertin

Te premten, Nora preferoi te ishte diskrete dhe permes nje fotografie, pa komente te tregonte gjithcka po ndodh ne keto momente ne jeten e saj.

Fotografia e Nora Istrefit në aeroportin e Prishtinë nxiti kuriozitetin e të gjithëve për të ditur se drejt cilit vend po udhëton.

Në këtë kohë kur emri i saj po përmendet në cdo media, këngëtarja vendosi që ti dhurojë vetes disa pushime me personin më të rëndësishëm. Nora publikoi mbrëmë disa fotografi ku dukej se po qëndronte pranë vogëlushes Renee.

Sipas Prive, të dyja kanë udhëtuar drejt Turqisë për të shijuar disa ditë relaksi. Nuk dihet kush i ka shoqëruar të dyja, por duket se po kalojnë mirë.

Nora ende nuk ka bërë asnjë reagim për postimin e ish-partnerit se lidhjes së tyre i ka ardhur fundi. Ndërkohë, Roberti vijon angazhimet profesionale me koncerte në vende të ndryshme.