Ulërima në shtëpinë e Besit dhe Xhensilës, këngëtarja nuk del dot nga dera se frikësohet nga…

Besi dhe Xhensila kanë qenë vazhdimisht aktiv në rrjete sociale gjatë këtyre ditëve në karantinë.

Çifti eshte shumë i dashur për publikun dhe ata shpesh publikojnë disa nga momentet e tyre familjare.

NJe prej tyre ishte rasti i mbrëmshëm, ku një kërmill e ka frikësuar shume Xhensilën.

Besi ka postuar ne instagramin e tij një video ku Xhensila dëgjohet duke bërtitur.

Ajo duket se ka frika nga kërmilli i ngjitur ne anet e deres dhe e shkreta nuk guxon dot të dalë nga dera.

“O Besi hiqe nga dera. Ua! Po hiqe mo nga dera tani”, i lutet Xhensila e trembur.

Ndërsa Besi me humor ia kthen: “Do të të hajë!”