Vellezerit humbin jeten brenda nje dite. Ngjarja qe perloti te gjithe

Greqi- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Selanik te Greqis ku dy vellezer kane humbur jeten brenda nje dite.

Njeri ishte 38 vjec dhe tjetri 32 vjec te dy kane humbur jeten brenda 6 oreve.

Vellai i madh 38 vjecar eshte aksidentuar dhe gjendja e tij eshte renduar ne spital. Pas lajmerimit te gjendjes se rende te vellait 32 vjecari ka shkuar ne spital dhe vëllai i tij i madh ka ndërruar jetë në orën 14:15 për shkak të një embolie pulmonare ndersa 32 vjecari pa pesuar infarkt i miokardit në orën 20:12 pasi mesoi se i vellai nderroj jete.

Te dy vellezerit humben jeten brenda nje dite dhe lane vetem babain e tyre.