Video/ Shkon në tualetin e lokalit në Tiranë, gruas i bëjnë atë që s’ia priste mendja…

Personi që ka dërguar videon bën me dije se është larguar për disa minuta nga tavolina e saj, në një nga lokalet që ndodhen në afërsi të zonës së “21 Dhjetorit”, në Tiranë, për të shkuar në tualet.

I ka lënë madje edhe kamarierit lekët e kafes mbi tavolinë dhe është kthyer sërish, por kur është bërë gati për të ikur, i ka ndodhur diçka që nuk e priste.

Zonja ka vënë re mungesën e palltos së saj, të cilën thotë se e kishte lënë tek njëra prej karrigeve.

E shqetësuar ajo ka kërkuar hapjen e kamerave të lokalit, ku ka vënë re se një tjetër zonjë, bionde me kaçurrela, i kishte vjedhur tinëzisht pallton.

Ajo shkruan pranë “JOQ.al”:

“Është e turpshme si mund të bëjnë femrat të tilla veprime. Do ishte më mirë të ma kishte kërkuar. Ndoshta do t’ia jepja. Unë shkoj shpesh në këtë kafe sepse kam punën aty afër dhe atë ditë u largova për pak në tualet. Nuk e prisja këtë veprim”.

Vërtetë e turpshme, ndaj hapni sytë mirë e mbani mend ku i lini sendet tuaja.