Xhemi Shehu zbulon gjinine e bebit qe cifti Arbana dhe Eduarti po presin.

Lajmi i bukur se Arbana Osmani eshte shtatezene i ka gezuar shume fansat e moderatores dhe publikun e gjere qe e ndjek.

Ne Ditelindjen e saj dhe te Eduartit, ne date 7 Maj Arbana e ka deklaruar vete kete lajm ndersa kurioziteti i te gjitheve eshte gjinia e bebit.

Disa dite me pare u tha se bebja ishte djale mirepo mikesha e ngushte e Arbanes, Xhemi Shehu ka treguar me sa duket te kunderten.

Ne instagram Xhemi ka zbuluar se Arbana po pret nje vajze pasi ka komentuar “Baby girl” dhe Arbana iu ka pergjigjur “Te Dua”.

Ndoshta kjo edhe mund te kete kuptimin e nje komplimenti mes mikeshash por gjithcka mbetet per tu pare.