Kengetarja shqiptae tregon amanetin e fundit te se emes para se te nderronte jete, “nuk donte qe te martohesha”

Përpara pak kohësh këngëtarja e njohu shqiptare ka humbur njeriun më të shtrenjtë të jetës së saj, nënën.

Kjo kengetare eshte Xhesika Polo e cila ka treguar edhe amanetin që nëna e saj e ndjerë i la personit të saj të zemrës.

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku tregoi se nëna e saj i kishte kërkuar të dashurit të saj që ai të kujdesej për të bijën.

“Unë dhe vëllai kemi një marrëdhënie të veçantë. Mami më thoshte të lutem gjej një djalë të hajrit. Jo për t’u martuar se nuk donte që të martohesha dhe të lija karrierën.

Unë e kam gjetur atë njeriun dhe madje mami im i ka lënë një amanet. I kishte thënë thjesht: Kujdesu për gocën se për të tjerat nuk merakosem fare!,” – tha ajo.