Xhensila Myrtezaj publikon foton me fytyrën ‘siç ia ka bërë nëna’, ja si duket sapo zgjohet ne mengjes në krevatin e saj

Nje nga kengetaret me te mira Shqiptare Xhensila Myrtezaj ka publikuar këtë mëngjes një fotografi shume te bukur ne shtatin e saj, ku shfaqet pa pikë grimi në fytyrë.Dhe ajo eshte shume e bukur dhe nje mengjes i bukur po vjen.

Ajo shihet e veshur me një këmishë të bardhë, ndërsa qëndron ende e shtrirë në shtrat pasi zgjohet nga gjumi dhe te nisi nje dite te re.

“Mirëmëngjesi”, shkruan Xhensila në foton e publikuar në Instastory.

Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe te gjithe komentojne dhe flasin per te.

Ne i urojme nje dite te bukur.