Zbardhet detaje nga ngjarja e djeshme ne Klos. Vajza tregon te verteten

0
446

Zbardhet e verteta per ngjarjen e djshme ne Klos ku humben jeten 3 persona.

Vajza e autorit Fiqiri Mjeshtri ka deklaruar para hetuesve se ajo sha ntazhohej në Instagram me foto dhe video nga dy të rinjtë Renado Hasula dhe Kenado Shira, këta dy të fundit ishin kushërinj të parë mes tyre (djem tezesh).

Burime bëjnë me dije se vajza prej 5 ditësh nuk shkonte në shkollë. E pyetur nga babai i saj i ndjerë, ajo ka treguar arsyen, ndërsa Fiqiri Mjeshtri bashkë me vëllezërit ka shkuar për t’u sqaruar me djemtë dhe prindërit e tyre.

Ato janë ulur në një lokal në Klos dhe aty ka nisur konflikti mes tyre dhe ndodhi ngjarja e rende.