Zbuloi se vjehrra “bridhte” me burra të tjerë, nusja korçare ja punon bukur

0
218

Gazetarja e Aldo Morning Show ka befasuar me një lajm të dhënë nga qyteti i Korçës.

Ajo ka treguar në emision se si një nuse zbuloi tradhtinë bashkëshortore të vjehrrës dhe rrjedha e ngjarjes është me të vërtetë surprizuese.

Gazetarja tregoi se nusja e revoltuar, i ka hedhur gjellës më shumë kripë seç duhej duke shkaktuar kështu një tjetër arsye për t’u grindur, dhe pas reagimit të ashpër të vjehrrës, e reja është larguar nga shtëpia dhe me pas i ka treguar burrit te saj.

Keshtu pas kesaj ngjarje nusja dhe bashkeshorti moren nje shtepi me qera dhe u larguan nga shtepia ku jeton te gjithe se bashku.