50 vjecarja pret qe te martohet me 23 vjecarin. Dashuria nuk njeh moshë

Thonë se dashuria nuk njeh moshë dhe një çift me një diferencë prej 27 vitesh po e vërteton këtë.

Cherie Salinas, 50 vjeç, filloi të takohej me 23-vjeçarin Mickey Swearingen në prill 2023 dhe tashme ata jane te lumtur se bashku dhe do te martohemi se shpejti.

50 vjecarja eshte shprehur se ai ishte mashkulli qe une enderroja pasi isha e lodhur me lidhje me meshkuj te moshes sime.

“Pasi bashkëshorti im vdiq, m’u desh pak kohë për të vendosur të takohem sërish dhe kuptova se isha tërhequr nga djemtë më të rinj”, shpjegoi ajo.

“Kur e pashë për herë të parë gjithçka që mund të mendoja ishte se sa e bukur ishte, ajo ishte kaq e përsosur”, tha 23 vjecari. Tani cifti pret qe te martohet dhe te keni nje jete te bukur bashk.Pse thone qe dashuria nuk njeh moshe. shiko.news