Bashkë prej 6 vitesh, ja kush është e dashura shume e bukur e “Kuzgunit” në jetën reale

Eshte nje serial shume i bukur dhe Kuzgun ka nje audience shume te madhe dhe plote emocione

Në këtë serial luan edhe aktori me origjinë shqiptare, Baris Arduç i cili ka rolin kryesor të “Kuzgunit”.

Ai eshte shume i ndjekur dhe te gjithe duan te dine se cfare ben ai ne jeten private.

Prej 6 vitesh Kuzgun është në një lidhje me aktoren turke Gupse Ozay dhe ata jane shume te lumtur bashke dhe po mendojne te kene dhe femi.

Lidhja e Baris Arduç me Gupse Ozay nuk është pritur edhe aq mirë nga fansat e aktorit.

Ai është shprehur se është shumë i dashuruar dhe këtë e vërteton edhe fakti që aktori e mbështet shumë partneren. Baris Arduç apo “Kuzgun” është 32 vjeç ndërsa Gupse Ozay 35 vjeç.

Dhe ne i urojne dite te lumtura.