Beatrix Ramosaj prek me dedikimin:’Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’

0
336

Beatrix Ramosaj ka bërë një postim prekës në rrjete sociale. Sot janë bërë 12 vite që nga kur i ati ka ndërruar jetë dhe ajo e ka kujtuar me mall.

‘Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’, Beatrix

Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të vjetër familjare, duke shkruar se mungesa e tij vetëm shtohet.

‘Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’, Beatrix

“12 vite pa ty babi! Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë… Do të doja të ishe këtu!”, ka shkruar Beatrix.