“Budallallëku nuk ka brirë”. Moderatorja Arbana Osmani siç nuk e keni parë asnjëherë me pare, revoltohet keq

Moderatorja shume e dashur per te gjithe Arbana Osmani ka reaguar pak më parë lidhur me lajmin që qarkullpoi në media se ajo ndihej e vetmuar, kjo për shkak të një shprehje të përdorur nga vetë moderatorja në Instagram ku shprehej se “Psikologjia thotë se personi që përpiqet të bëjë këdo të lumtur, përfundon duke u ndjerë më i vetmuari.”

Dhe pasi ajo kerkon ne google gje artikujt te shume qe flasin per te.

Duket se Arbanës nuk i ka pëlqyer aspak se si është trajtuar dhe ka bërë një reagim sërish nëpërmjet një postimi duke shkruar: Nga seria ”budallallëku nuk ka brirë”, duke lënë të nënkuptohet se ajo ka qenë thjesht një shprehje që i ka pëlqyer dhe ka menduar ta ndajë me ndjekësit e saj.

Por ajo eshte keqkuptuar nga ata per perdorin portalet.