Dikur Ylli i serialit Baywatch tani ne moshen 51 vjecare peson ndryshimin drastik

0
494

Ylli i BAYWATCH, Nicole Eggert është parë në publik për herë të parë pas shume kohesh.

Sirena televizive u pa duke nxjerrë mbeturinat me rroba komode në lagjen e saj LA.

Ajo duket krejtesishte e pa njohur pasi dikur ajo ka qene nje ikone e bukurise dhe nje nga aktoret me te bukura te serialit BAYWATCH.

Megjithatë, nëna e dy fëmijëve – e cila ka vajza Dilyn, 24 vjeç dhe vajzën 14-vjeçare Keegan edhe pse kane kaluar shume vite ajo ka ende nje trup atletik tramsmeton shiko.news