Duami vjen ne shtepi, Miriami, Albani dhe Ameli i bejne surprizen e embel te voglit

Disa dite me pare kengetarja e njohur Miriam Cani dhe i shoqi Alban Skenderaj jane bere prinder per here te dyte.

Femija e tyre e pare eshte Ameli, vogelushja qe tashme eshte rritur.

Dhe kesaj here ata u bene me djale dhe i vune emrin Duam si titulli i kenges se tyre.

Vogelushin e kanë mirëpritur në shtëpi me një atmosferë shumë të bukur e të ngrohtë.

Miriami ka treguar një foto se si ata e kanë pritur ardhjen e Duamit me një tortë të dekoruar e me një bebe që fle dhe një qenush “Mirë se erdhe Duam”, shkruhet në të.
Dite te bukura per familjen Skenderaj dhe shume urime per ta.