Kurre mos u marto me nje mashkull qe ka keto 5 cilesi sepse do ju merzis gjithe jeten tuaj

Mos u marto me nje mashkull qe nuk di te kujdeset per ty dhe sillet keq pasi e gjithe jeta jote do te jete e veshtire dhe plot me sfida.

Ka shumë femra qe janë bere pishman dhe me pas kerkojne te gjejne dike qe t`i ofroje nje jete te re per t`i bere te lumtur.

Nese martohesh me nje mashkull qe rri gjithe diten ne kafe ky nuk eshte mashkulli i jetes tende sepse nje mashkull i tille do t`ju lere ne shtepi gjithe diten si sherbetore meqe as nuk punon e as nuk kujdeset per familjen e tij.

Ai nuk punon dhe rri gjithe diten kot por pastaj justifikohet se nuk ka pune per te. Pra nje mashkull i tille do ju lodhi pa fund dhe jeta jote do jete e veshtire.

Kujdes nga nje mashkull qe genjen sepse e gjithe jeta juaj do te jete e mbushur me histori e lajme qe nuk jane te verteta.