E gjeni dot kush eshte? Sic ka qene e vogel ashtu eshte edhe sot,nuk do ta besoni sa ka ndryshuar

Nje nga figurat me te dashura per publikun dhe nje kengetare e mrekullueshme.Ja si dukej dikur ylli boteror Dua Lipa megjithese vitet ikin ajo eshte ende ruan tiparet e saj te femijrise.

Yjet me fame te skenes i japin shume rendesi pamjes se tyre dhe kujdesen qe gjithmone te duken sa me bukur pasi dali para nje publiku te gjere dhe aparenca ka vlere special.

A do ta kishit menduar ndonjehere se si dukej Dua Lipa para fames se madhe?

Ajo eshte ende shume e bukur dhe mjafte simpatike.

Si ka qene e vogel dhe si eshte tani per Dua Lipen nuk ka ndonje habi sepse eshte po e njejta bukuri.

Dua Lipa eshte e bija e nje muzikanti rock te gripit “Oda” dhe ajo vete u rrit me muziken shume prane vetem por vetem ne moshen 14 vjecare ajo filloi te angazhohej personalisht ne kompozime.