E kritikuan shumë por më në fund Elvis Naçi poston foton dhe jep lajmin e madh

Imami fisnik Elvis Naci jep lajmin e madh per te gjithe shqiptaret dhe lajmin e bukur per ata qe kane nevoje per shtepi te re ne Thumane

Ai ka bere postim në rrjetin social ‘Facebook’, ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë, ku thotë se në 25 shkurt do të mbarojë plani për ndërtimin e shtëpive të shumë familjeve në Thumanë, të prekura nga tërmeti dhe do te filloj ndertimi i godinave per ata qe kane nevoje.

Naçi ka publikuar gjithashtu edhe një foto ku tregohet vendi mbi të cilin do të ndërtohen banesat për qytetarët e Thumanës dhe ky eshte nje lajm i madh dhe shume i bukur.

“Ky eshte vendi ku do ndertohen Shtepite e Thumanes, me date 25 shkurt mbaron Masterplani, po presim me padurim te ndertojme Shtepiat per qindra Familje ne Thumane per te derguar ne vend amanetin e donacioneve te Shqiptareve! Zoti i Gjithesise ju begatofte te gjitheve. Amin”, njofton ai.

Zoti e ruajt imamin e nderuar dhe dite te bukura per shqiptaret qe kane nevoje per te shtepite e reja.