E mbani mend se si ka qene Sonila Meco para 18 vjetesh. Nuk do ta besoni

Vitet kalojne dhe ne e kuptojme me mire kur shohim fotot. Nje rast i tille mund te shihet edhe tek personazhet e njohur ndersa vitet ikin shpejt dhe ja se si ka ndryshuar Sonila Meco.

Ajo eshte nje nga gazetaret me te mira ne Shqiperi dhe me te ndjekura fale profesionalizmit te saj.

Sonila ka postuar ne rrjete sociale nje foto te vitit 2001 dhe thote qe keshtu nisi puna e saj ne media e posacerisht ne televizion.

Plot 18 vite pune kane kaluar dhe ajo vazhdon te jete e pa lodhur dhe gjithmone energjike, ashtu sikurse ka nisur edhe karrieren e saj ne Tv Klan.