Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e vecante te vogëlushit

Fatma Methasani dhe shefi shume i mire i kuzhinës, Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë.Dhe kjo eshte nje kenaqesi e madhe per te dy prinderit.Ata jane shume te lumtur dhe po shijojne kete kohe.

Fatma ka sjellë në jetë një vogëlush te bukur, të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah.Nje emere shume i bukur biblik.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Alfio përmes ‘Instagram-it’, ku ka bërë një dedikim mjaft te bukur dhe eshte shume i mallengjyer nga kjo gje.

Ja cfare shkruan ai:

“Sot mësova përfundimisht çfarë do të thotë të duash dhe të të duan, sot mësova përfundimisht çfarë është dashuria. Sot jeta ime ndryshoi si kurrë më parë, sot erdhi tek ne Noah dhe babi Alfio dhe mami Fatma janê njerëzit më të lumtur në botë dh e duan shumë shumë shumë”, shkruan Alfio në foton e parë si një familje. Redaksia e ‘Who’ i uron vogëlushit jetë të gjatë!