‘Ndodh shumë rrallë’, Xhensila habitet nga veprimi që bëri Besi i ftuar tek ‘Rudina’. S`ka ndodhur kurre me pare

Aktori shume i dashur i humorit ka qene i ftuar tek Rudina per te folur rreth filmit te tij te fundit.

Ai tregoi per te gjithe punen qe eshte bere dhe se si arriti te realizoje filmin e tij te pare.

Por pas gjithe asaj lodhjeje Besit i eshte dashur te qendroje larg familjes dhe ai e ka ndjere shume mungesen e se bijes.

Megjithate dicka ndryshe ka ndodhur ne kete interviste ku Besi eshte shfaqur shume serioz dhe Xhensiles i ka bere pershtypje, madje eshte habitur nga kjo sjellje e Besit.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instastory një foto nga emisioni me mbishkrimin: “Kaq serioz në një intervistë, e rrallë!”.