Flet ekspertiza per ngjarjen qe ndodhi ne Librazh.Ja kush ishte shkaktari dhe pse ndodhi ngjarja

ELBASAN- Del ekspertiza e Rezarta Hajdarit pasi i ndodhi ajo ngjarje 5 ditë pas dasmës.Nje nga historite qe nuk duhet te ndodhte kurre dhe nga nje gabim i vogel por me pasoja shume te medha.Por ekspertiza ka zbuluar se si ndodhi dhe pse ndodhi kjo ngjarje.

Kjo ngjarje ka ndodhur per shkak te monoksidi i karbonit i cili është përhapur si pasojë e prushit që mbanin ne dhomën e gjumit.

Përgjiigja eshte se Rezarta Hajdarit ka dalë të premten dhe nëpërmjet postës po dërgohet pranë prokurorisë së Elbasanit. Burime zyrtare nga organi i akuzës pohojnë se kemi të bejme me monoksidi i karbonit.

Ndaj kjo ishte e gjithe histori e ciftit nga Librazhdi pasi nje gabimi qe ndodhi ne dhomen e gjumit per shkak te prushit ndodhi kjo histori.