Gili jep lajmin e hidhur humb njeriun e saj me te dashur

0
7107

KOSOVE- Kengetarja e njohur Gili ka humbur motren e saj dhe ka njoftuar per ndarjen e saj nga jeta.

Ajo ka njoftuar se motra e saj Mirvete Kunushevci eshte ndare nga kjo bote.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje të thellë ju njoftoj qe sot nderroi jetë motra ime e dashur Mirvete Kunushevci – Spahiu.

Shpirti i saj i bardhë u prehtë në paqe! Varrimi i së ndjerës bëhet sot me 29.07.2023. Për orën e varrimit ju njoftojmë me kohë!

shiko.news