Gjendet i pa jete ne dhome sportisti i njohur 22 vjecar

0
2117

Zi në “familjen” e Real Sociedad! Unai Arruabarrena, 22 vjeç, lojtar i skuadrës së të rinjve të klubit spanjoll është gjetur pa jetë në shtëpinë e tij.

Lajmin në fjalë e ka bërë publik vetë klubi i Sociedad përmes një publikimi në faqen zyrtare ku ndër të tjera u shpreh ngushëllime familjarëve.


“Real Sociedad dëshiron të shprehë dhimbjen dhe pikëllimin e saj për humbjen e Unai Arruabarrena.

I riu nga San Sebastiani ishte pjesë e klubit të Socidead.

Dëshirojmë të përcjellim ngushëllimet tona më të sinqerta për familjen dhe miqtë e Unai Arruabarrena”, shkruhet në reagimin e klubit spanjoll.