Grida Duma flet nga izolimi ne shtepi: Ja cfarë po pi unë kundra koronavirusit

Grida Duma nje nga ish deputet me te bukura Shqiptare.

Ajo ka folur sot se si e kalon ajo kohen ne shtepi kur Shqiperia eshte ne karantine.

Grida ka thene se izolimi dhe karantinimi duhet të ishin thënë më parë, ndërsa theksoi se ka pak informacion zyrtar që nuk mjafton për qytetarët duhet me shume.

Por ja se si po kujdeset ajo per veten e saj.

Une bëj aq sa bëjnë të gjithë ata që janë paksa të informuar, vitamina C nëse merret nga portokalli, limoni apo si tablet, bën vecse mirë dhe eshte e shendetshme.

E rëndësishme të kuptosh që fëmijët të jenë më të kujdesshëm të lajnë shpesh duart, edhe nëse do dalin në hapësirën e përbashkët të pallatit.
Shpresojme te behet me mire.