Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba i binjakëve, Shiko sa emra te bukur qe i ka ven

0
1089

Këngëtari Malësor Prënkoçaj është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë në Facebook, derisa ka zbuluar se gruaja e tij solli në jetë binjakë, vajzën Lurën, dhe djalin Lekën..

Sot,Fatmiren e mua,na bekoi Zoti dhe na i fali bineqt:vajzen Lurën e djalin Lekën.Lurë e Lekë,paçi jetë të gjatë e të lumtur.Së shpejti do ta kuptoni sa të bekuar jeni që kini lind shqipëtarë.Ju past nana e babi

I falenderoj nga zemra mjekët,infermieret dhe personelin e QKUK-se ne Prishtine. Ju bekoftë Zoti