Kiara e zhgenjyer nga “vjehrra” per mesazhin derguar Oltes

Kohet e fundit mes Kiares dhe Luizit ka pasur zenka dhe hatermbetje pasi Luizi eshte afruar me Olet dhe qe nga loja me siamez.

Dhe kur Luizi ishte semur Olta i ka ndejtur prane.Pas kesaj sjelljeje nena e Luizit i ka derguar mesazh dhe ka pershendet banoret dhe Olten. Ndersa per Kiaren nuk thote asgje.

Ja nje pjese nga debati:

Kiara: Olta po del shumë e mirë dhe ne e dimë se për çfarë i bën gjërat këtu. Nuk po them se është njeri i keq, se jashtë për fëmijën…

Luizi: Pse po i jep zë?

Kiara: Unë tregoj veten time

Luizi: Kur ti thua për Oltën që…

Kiara: Nuk i dhashë zë unë, por të gjitha komentet, nisur dhe nga nëna jote, ishin të gjitha për këtë situatë

Luizi: Jo moj zemër, ishte ‘ka dasht Zoti me ju pa bashkë’ se ajo më njeh mua

Kiara: O Luiz se nuk dua të merrem me këtë pjesë, po e lexuam të gjithë këtë. Vetëm ti nuk je natyrë sportive dhe nuk e kuptoj se si po e merr me kaq sportivitet dhe se ku do të dalësh. Më fal për injorancën. Nuk e di se ku do dalësh për mirë me këtë.Po ju si mendoni a ka te drejte?