Kryeministri Rama e therret:“O qeros, jemi qeros të dy”.Por ja cfare i ben bebi Kryemimistrit (video)

Rama ka shkuar per te inaguruar nje qender shendetsore ne Roskovec dhe ai eshte shoqeruar nga ministria Ogerta Manastiriliu dhe takon femijet brenda ne qender dhe i ka takuar ata.

Por nje i vogel ngjan me Ramen dhe kjo e ka bere ate qe te afrohet dhe perkedhel ate.

“O qeros, jemi qeros të dy!”- shprehet kryeministri teksa i vogli fillon t’i prekë mjekrën.

“Mjekra e,”- shton më tej Rama.

Kjo video eshte postuar ne profilin e Kryeministrit per te gjithe ndjekesit e tij dhe eshte nje video gazmore ku te gjithe qeshin.

Per me shume shikoni videon.