Ky është 17-vjeçari shqiptar qe humbi jeten diten e djeshme poshtë rrotave të kamionit

0
701

GREQI- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se nje djal 17 vjecar ka humbur jeten diten e djeshme.

17-vjeçar quhej Enea Topi dhe eshte aksidentuar ne Kavalle.

I riu ka humbur kontrollin e motorit dhe ka perfunduat poshte rrotave te kamionit.

Diten e sotme eshte publikuar foto e tij.