Babai mbyll femijen 1 vjec ne makine kur kthehet e gjen te vdekur

0
404

ITALI-Një vajzë e vogël u gjet e vdekur në një makinë në Romë . Sipas informacioneve të para mesohet se femija mund te jete nje vjec.

Në vendngjarje ka shkaur policia dhe ambulanca por fatkeqesisht femija ishte pa shenja jete.

Hipoteza më e mundshme është se ajo ka vdekur për shkak të vapës. Një kalimtar, kur e pa në makinë, tentoi të thyente xhamian e makines, por ishte tepër vonë.

Babai ka shkuar te marre femijen tjeter ne kopesht dhe femijen 1 vjec e ka lene ne makine por kur eshte kthyer e ka gjetur ate te pa jete.