Lajm i fundit/ Shtrohet në spital aktori njohur, zbulohet arsyeja e rë.ndë, del foto e tij

Aktori i mirënjohur Arben Derhemi ka publikuar një foto në faqen e tij personale ku ka cuditur të gjithë ndjekësit e tij i shtrir ne spital.

Te gjithe jane habitur dhe e kane uruar ate per nje sherim te shpejte dhe pa ndonje problem.

Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori i njohur i cili ka postuar një foto nga spitali në Instagram.Ku i uron e gjithe ata qe e suportojne dhe i falenderon te gjithe.

Duke falenderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithçka ka kaluar dhe ai fatmirësisht është mirë. Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

Dhe ai eshte ne gjendje te mire shendetsore.