Lajmi i fundit/ Ndërron jetë në spital 21 vjecari Aldi Rama pasi nuk ja doli dot

0
45

U vetëqëllua pas ngjarjes ndaj nënkomisarit te policisë Saimir Hoxha, ndërron jetë në spital Aldi Rama.Edhe pse mori ndihmën e nevojshme mjekësore, 21-vjeëari nuk ka mundur të mbijetojë.

Prej ditës së djeshme ai ndodhej i intubuar për shkak të goditjes që mori në kokë.

Ditën e djeshme në Kune-Vain, tre policë shkuan për të asgjesuar një parcelë me 110 bimë . Në kthim ata u ndeshën me një automjet të ndaluar. Nënkomisari Saimir Hoxha i kërkoi dokumentet 21-vjeçarit Aldi Rama, por ky i fundit refuzoi dhe e qëlloi.

Polici ndërroi jetë rrugës për në spital, kurse Rama mori automjetin dhe u largua me shpejtësi dhe nderron jeten diten e sotme