Luizi cudit të gjithë. Unë dhe Olta do ishim cifti perfekt

0
102

Luizi dhe Olta dy banoret me te perfolur ne kete BBV ata kete jave jane veshur me bluze te perbashket dhe duhet ta mbajn veshur deri ne marten.

Tashme dyshja e forte ka shkembyer batutat me njeri tjetrin.

Ndersa ne dhomen e rrefimit shiko se si jane shprehur.

Olta: Po si mund ta çojë ky njeri një sfidë nga fillimi deri në fund?

Arbana Osmani: Po lëre, lëre

Olta: Po do ta heqi mi

Arbana: Lëre ta shohim do e heqë apo jo

Luizi: “Lëre, lëre”, je duke më futur frikën kështu

Olta: Tani dëgjo, këto nominimet duhet t’i themi jashtë? Se këtij nuk i mbyllet goja

Arbana: Po ç’ke ti? Ai mban përgjegjësi për veten e vet, ti mos e thuaj për vete. As ai mos ta thotë për veten e vet.

Olta: Tani çfarë ndodh…

Luizi: Sa flet moj! Po a durohet kjo moj?

Olta: Po një sekondë

Luizi: Çohu moj gru (qesh)

Olta duke qeshur: Ky do ta heqë bluzën sapo të mbarojë ky program, pastaj do ta heqin gjithë me rradhë dhe iku 20-tshja.

Luizi: Edhe unë përshëndes mamin, të gjithë…po çohu moj

Olta: Dori të dua, je jeta ime, vdes për ty

Luizi: O Dor si e duron mor vlla? (Qeshin të gjithë) Si e duron? Ti e dashke fort se nuk ka mundësi

Olta: Edhe unë vdes

Luizi: Ti vdes po ai do vdesi

Arbana: A t’ju shohim dhe 5 minuta se jeni shumë të lezetshëm pavarsisht të gjithave?

Olta: Po ky vdes për mua moj po ça t’i bëje lojës

Luizi: Vdes për të po ça t’i bëj Dorit e Kiarës se ne kishim qenë çifti më perfekt në planet…po lëri lëri se është pjesë e skenarit

Olta: Portalettt…Kiara e shkretë kur t’i lexojë këto! Dy gaforre bashkë, imagjino.

@hyskja #💥FRED🥷PEQINSI💥 #bbvip #luizejlli #hyskja #viral #fyp #oltagixhari ♬ original sound – 💥FRED🥷PEQINSI💥