Mamaja nuk e puthi para se të shkonte në punë, por reagimi i bukur i vogëlushit bën xhiron e rrjetit

Aleksandër Simos nga Amerika eshte merzitur shume pasi nena e tij ikur ne pune dhe se ka puthur djalin e saj.

Ai eshte 2 vjec dhe reagimi tij te shkrin se qeshuri.

Djali nuk e beson se si nena e tij nuk e ka puthur dhe kjo eshte ber nga videot me virale ne Amerike.

Ai eshte i vogel dhe fjalet nuk i shqipton mire por ai duket qe se si shpreh copeza fjalesh per nenen e tij

Virale/ E ëma nuk e puthi para se të shkonte në punë, reagimi epik i vogëlushit bën xhiron e rrjetit on Vidnews.