Marina Vjollca tregon hallin me vjehrrën: Kur vjen ajo në shtëpi, rri 3 muaj dhe

Marina eshte nga moderatoret me te bukura per publikun shqiptar. Por ajo tashme eshte ber dhe nje aktore e talentuar.

Kot nuk thone me thuaj me cilin rri te te them se cfare je.Te rrish me ato aktore aq te mire patjeter qe do mesosh prej tyre.

Marina Vjollca në “Klanifornia”, jo vetëm prezanton, por bëhet edhe pjesë e skeçeve të ndryshme aty gajte prezantimit.

Në puntatën e fundit, Marina i është bashkuar grave që protestonin kundër vjehrrit dhe vjehrrës. Secila prej grave tregoi hallin e saj dhe kur erdhi rradha e Marinës, ajo tregoi se vjehrra i rri 3 muaj në shtëpi.

Marina: Mua kur më vjen vjehrra në shtëpi më qëndron plot 3 muaj

Cubi: Po ti duhet të ishe e mërzitur, pse kaq e lumtur?

Marina: Sepse sot është dita e fundit, nesër ikën