Mihrije Braha ka festuar ditëlindjen, por nuk do ta besoni se sa vjec ka mbushur ajo

Mihrie Brahja eshte nder nga kengetaret me te mira e me te dashura, dhe me nje karriere te gjate muzikore.

Kenget e saj gjithmone te bukura jane shume te ndjekura neper kanalet muzikore dhe kane nje shikueshmeri te larte sa here qe transmetohen.

Por kjo e sotmja ka qene nje dite ndryshe per te pasi ajo ka ditelindjen.

Ajo festoi ditelindjen e 48-te megjithese tregon shume me e re se aq.
Ndaj ne i urojme jete te lumtur, me plot shendet dhe kenge sa me te bukura.

Gjithmone Mihrie Brahja do te mbetet nje nga femrat me te komentura te showbizit per shkak te rinise e bukurise qe ajo transmeton.