Mjeshtri i madh aktori Mirush Kabashi në karrige me rrota pasi mbaroi radioterapin

Nje nga artistet me te mire Shqiptar dhe nga aktoret e mrekullueshem.

Mjeshtri i madh i skenes Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje dhe ai eshte ne gjendje me te mire.

Por diten e sotme eshte postuar nje foto ku aktori i njohur eshte ne karrige me rrota.

Foto-ja është publikuar nga Oriela Cano në një spital privat, pasi ka përfunduar radioterapinë.

Një muaj më parë ai festoi 72 vjetorin por ne i urojme dite te bukura dhe plot shendet.

Shpresojm qe ai te jete me mire dhe dite me te mira per te.