Ardit Gjebrea për inaugurimin e stadiumit fiton 180 mijë euro per 8 minuta, ja si është e vërteta

Ne date 17 nentor starton ndeshja e pare ne stadjumin Air Albania Shqiperi France.

Sipas portali Syri Behet fjale se ne hapjen e ndeshjes do te kendoj Ardit Gjebra dhe do te marr nje shume pre 180 mije euro

Por me sa duket kjo nuk eshte aspak e vertete pasi Ardit Gjebrea e ka pergenjeshtruar kete lajm duke thene se nuk eshte aspak e vertete.

Kjo eshte nje shpifje e rradhes nga portali ne fjale.

Ja cfare shkruan Arditi ne Instagramin e tij.