Na përloti: Ardit Gjebrea tregon momentin kur Ana përcolli në aeroport Jonin

Ardit Gjebrea është jo vetëm një nga moderatorët më të suksesshëm dhe shumë i dashur për publikun që e ndjek prej vitesh, por edhe një familjar shumë i përkushtuar dhe baba i shkëlqyer.

Djali i Arditit, Joni jeton në SHBA por këtë verë u rikthye për të kaluar disa ditë pushimi me familjen. Sot Jonit i duhet të niset sërish në udhëtim dhe Arditi ka postuar një foto nga momenti kur Ana përcjell të vëllain.

“Ai momenti kur përcjell vëllain në aeroport dhe nuk ndahesh dot…”, shkruan Arditi krah fotos ku Ana shfaqet duke e përqafuar fort të vëllain, foto e cila i ka prekur ndjekësit.