“Në ballkan do të ketë trazira…” ja deklarata e forte e Alfred Cakos

Sipas Cakos ne ballkan do te vijn dite te veshtira pasi Putin do te kete trazira ne ballkan.

Jane disa skenare nese Amerika largohet nga ballakini Putin eshte i gatshem te nderhyje ne ballkan.

Cako thote qe un shpresoj qe te mos ndodhi por eshte mire te jemi gati se sa te fusim koken ne rere.

Ai flet per dy libra te rendesishem ku tregon se eshte thene dhe me pare kjo gje.

Per me shume shikoni videon.