Nuk gjen qetesi toka. Termet ne Shqiperi ja sa ishte magnituda

0
88

Nje lekundje termeti eshte njere para pak minutash ne vendin tone..

Sipas te dhenave te fundit magnituda e termetit ishte 4,2 dhe epiqendra ne afersi te Peqinit

Fatmiresishte nuk ka pasur deme apo te lenduar.Sizmologet thone qe eshte goditje normale pa pasoja