Pas ndarjes, aktorja nis jetën e re dhe jep lajmin e gëzueshëm, pret hapjen e lokalit të ri

Pas lajmit për ndarjen nga bashkëshorti, lajm të cilin aktorja Rudina Dembacaj hezitoi qe ta bente publik prej shume kohesh për arseye te vetat, ajo ka postuar nje foto ne rrjetet sociale duke treguar se eshte ne pritje te hapjes se nje biznesi të ri.
Ajo ka ndarë me ndjeksit e saj se së shpejti do te hapë një lokal, që do të mbajë emrin “Cormeum”