Publikohet për herë të parë nëna e Luizit duke prekur ekranin dhe ai fle gjumë. Video

0
2769

Ky vit BBV ka pasur nje audienc te madhe si kurre me pare dhe personazhi kryeosr eshte Luizi pasi ai ka fituar zemrat e shikuesve.

Te gjithe e duan ate qe ta fitoj kete sfid qe ai ka nisur. te jete fituesi i BBV.

Por nj nga pikat e tij te dobet eshte dhe nena e tij qe ai e do shume. Ajo eshte ne Amerik tek vajza e saj dhe e shikon Luizin gjate gjithe dites.

Dhe diten e sotme publikohet video ku ajo e perkedhel nga ekrani.

@m4t3oofficial #luizejlli ♬ Me ty – Luiz Ejlli